Cilem neziskove organizace Randilek.cz je pomoci v oblasti seznamovani, hledani noveho partnera a spokojeneho zivota.

Po sexu se cítí každý z nás příjemně unavený a dobře naladěný.. V tomto okamžiku nám mohou z úst vyletět slova, která bychom za běžných okolností nikdy neřekli, mnohdy by nás ani taková slova nenapadla. Která to jsou?  

Nejhorší, co můžete v danou chvíli udělat, je zeptat se na jméno partnera/partnerky. Pokud opravdu štracháte v paměti a nemůžete si vzpomenout, oslovujte ho/ji již zavedenými a známými osloveními – zlato, puso, kotě, miláčku, lásko apod. Pokud je Vám nebo Vašemu protějšku nějaké oslovení proti srsti, raději neoslovujte vůbec. Ovšem jestliže nechcete svůj protějšek již nikdy vidět, na jméno se rozhodně zeptejte. Partner/partnerka za sebou rychle bouchne dveřmi, popřípadě za Vámi.

Výroky k partnerčině vagíně také raději rychle zapomeňte. Někdy podobné chvály mohou být příjemné, musejí být ale něžně podány nebo naopak vysloveny s erotickým podtextem. Po sexu ale asi žádná žena nechce slyšet, že ji má stále pevnou a úzkou, přestože jste spolu již spoustu let a ona má za sebou x porodů. To rozhodí každou ženu.

Každému muži se jistě alespoň jednou za život stane, že nedosáhne orgasmu. Málokterého chlapa tohle nechá chladným. Jeden typ mužů neustále hledá přičinu, proč se tomu tak stalo. Takového partnera byste měla uklidnit, že o nic nejde a že to zkusíte příště. Kvůli jednomu nedosáhnutému orgasmu se přece nehroutí svět, že? Druhý typ mužů dělá pravý opak. Mlčí, nechce o tom mluvit a nepřizná si, že ho to uvnitř hlodá. Tento typ partnerů byste měla ujistit, že s Vámi o tom může mluvit otevřeně a že si o něm nemyslíte nic špatného. Mnoho mužů totiž bere takovouhle situaci jako selhání.

Poděkování představuje další nepříjemné slovíčko, které bude mít za následek špatný pocit partnerky. Kdyby se s Vámi partnerka nechtěla milovat, nedělala by to. Kdyby Vám nechtěla provádět orální sex, neudělá to. Pokud partnerce poděkujete, může to navodit nepříjemnou atmosféru. Žena se může začít cítit spíše jako lehká holka, která poslouchá pokyny svého pána, přestože v takovéhle situaci rozhodně není.

Každý milenec i každá milenka by měli vědět, že se v roli milence nachází. Jistě nebude příjemné, když muž po sexu vyzve společnici, aby rychle vypadla, než přijde jeho partnerka/žena, nebo naopak. Jestliže chcete zažít nevěru, Váš společník/ Vaše společnice by s tím měla být srozuměna, aby nedošlo k trapným situacím.

Jedním z nejčastějších prohřešků je srovnávání se svými ex. Nikdo z nás jistě nestojí o věty typu: „Tak tohle dělal líp.“ Můj ex vydržel víc.“ apod. Nejenže to toho druhého zraní, ale také snížíte jeho sexuální sebevědomí, což bude mít za následek větší opatrnost, možná i neohrabanost, což je rozhodně škoda.

Ve škole jsou žáci a studenti hodnoceni známkami na stupnici od jedné do pěti. Nejčastější rozmezí pro hodnocení dané situace je od jedné do desíti. Ovšem je nutné hodnotit i Vaše sexuální snažení? Pokud požadujete po svém protějšku zhodnocení Vašeho výkonu, zeptejte se jemně a jasně. Podobné otázky jako:“Tak co? Líbilo?“ nebo „Jaký jsem byl/a?“ jsou zřejmě pase. Když ujasníte, na co přesně se ptáte, dostanete mnohem přesnější odpověď. Druhá věc je ovšem upřímnost: ne každá žena řekne doopravdy své mínění, protože se nechce svého milého dotknout. Ovšem i toto je špatně, ve vztahu platí upřímnost nade vše, v sexu zvlášť.

Existuje nespočet můžu, kteří se shodují, že jim vadí, když partnerka rychle uteče do koupelny pod sprchu. Snažte se ale svou milovanou pochopit. Vytékající semeno není zrovna voňavou záležitostí a pokud se zrovna nacházíte v čistě povlečené posteli, na koberci, pohovce či jiném savém materiálu, sprcha je zkrátka nutností. Máte dvě možnosti: nechat svou partnerku osprchovat a pomazlit se s ní potom, nebo spojit příjemné s užitečným a pomazlit se ve sprše. Bude to nejen praktické, ale poslouží to i jako zpestření sexuálního života.

Nejtypičtější otázkou po sexu je jednoznačně: „Udělala ses?“ Takováhle otázka není zrovna na místě. Muž by měl poznat, zda jeho partnerka dosáhla vyvrcholení. Na druhou stranu musím na obranu mužů podotknout, že se to poznává těžko, když na sobě žena nedává znát vzrušení. Takže ženy, křičte, svíjejte se a naříkejte, muže to vzrušuje a vy v sobě osvobodíte tu kočkovitou šelmu, o které možná ani nevíte, a vy muži, naslouchejte své partnerce a jednoznačně poznáte, až se bude blížit její chvilka.

Poslední bod nepředstavuje ani tak větu, nýbrž situaci, která může kdykoli nastat. Muž vyvrcholí mnohem dřív, než to stihla jeho milá. Co s tím? Partnerka se může cítit využitá a neukojená, proto by bylo v zájmu obou pokusit se, aby dosáhla například klitoriálního orgasmu jako náplast za ten, na který se těšila. Rozhodně se ale nemusíte cítit trapně nebo potupně a brát to jako selhání, za své pudy nemůžete. Důležité ale je, že tímto gestem dokážete své partnerce, že takovýhle závěr jste neplánovali a že ji to chcete vynahradit.

Na závěr je nutno říct, že neexistuje žádný přesný návod na dokonalý a fungující vztah, existuje jen spousta rad, kterými se řídit můžete, ale nemusíte. To, co je správné a co je špatné, byste si měli určit sami.

Sending
User Review
5 (1 hlas)

O nás – obraťte se na nás

Pokud máte jakékoliv dotazy, postřehy, anebo podněty, obraťte se na nás, Rádi Vám poradíme a pomůžeme.

O Randilek.cz
Přihlášení do NEWSLETTERU

Chcete být v obraze o novinkách, aktuálním dění, pořádaných akcích? Chcete pravidelně dostávat aktuální články z Randilek.cz? Pak se přihlašte do newsletteru.

Přihlásit se do účtu Vytvořit nový účet

 
×
 
×
Zapomněl jsi své uživatelské jméno, anebo heslo?
×

Go up